У ВАС Є ПИТАННЯ?

Ми зібрали список найпоширеніших питань клієнтів і відповіли на них

Якщо ви вже познайомилися з нашою клінікою, але у вас все ще є якісь питання чи сумніви, то ви можете ознайомитись зі списком найчастіших запитань від клієнтів. Можливо, ви знайдете відповідь саме на своє запитання.

  • 1) Чому у вас на сайті вказана ціна за пломбування одна, а насправді вийшло дорожче?
  • 2) Хочу вилікувати карієс. Чи не підкажете, скільки це займе часу?
  • 3) Як можна вирівняти колір зубів, якщо він від народження у мене нерівномірний?
  • 4) Порадьте якусь зубну щітку для дітей, а то дитина не хоче чистити зуби.
  • 5) У мене карієс. Кажуть, що він може передаватись і на інші зуби. Це правда?
  • 6) Мені видалили нерв і встановили пломбу, але зуб при цьому продовжує боліти. Чи не підкажете, з чим це може бути пов’язано?
  • 7) Чи можна реставрувати молочні зуби?
  • 8) Що таке ендодонтія?
  • 9) Що таке іригатор порожнини рота?
  • 10) Знаходжусь на 3 місяці вагітності. Нещодавно випала пломба. Зуб став боліти. Не підкажете, чи можна мені його лікувати?
  • 12) Хотів би поцікавитись: які можуть бути причини виникнення пародонтозу?
  • 13) Як правильно доглядати брекети?
  • 14) Хотів би поцікавитися, а на якій підставі стоматолог вирішує видалити зуб?
  • 15) Чи можна відреставровані зуби відбілити?
  • 16) Коли необхідно здійснювати професійне чищення зубів?
  • 17) А чи потрібно чистити язик? Деякі кажуть, що таким чином ми лише сприяємо розвитку бактерій.
  • 18) Хочу поставити імплант, але переживаю, що за два роки доведеться його знову міняти. Скажіть, скільки вони можуть прослужити?
  • 19) Що таке керамічні вініри?
  • 20) Які причини утворення флюсу?
1) Чому у вас на сайті вказана ціна за пломбування одна, а насправді вийшло дорожче?

Справа в тому, що стоматології вказують ціну по прайсу щодо пломб, встановлюється ціна за одну фотополімерну пломбу, це не враховується анестезія, рентген, лоток з інструментами та додаткові непередбачені роботи, які можуть з’явитися в процесі роботи. Тому ми рекомендуємо попередньо зателефонувати в стоматологію і запитати у адміністратора, скільки приблизно обійдеться робота за дану послугу під ключ без додаткових, непередбачених послуг, або ж ви самі можете визначити за коротким прайсом стоматології на сторінці, наскільки дорого чи дешево вам обійдеться лікування.

2) Хочу вилікувати карієс. Чи не підкажете, скільки це займе часу?

Все залежить від ступеня занедбаності. Іноді на цей процес вистачає й 15 хвилин, а іноді й цілої години мало. Перш ніж позначити приблизний термін лікування, вам необхідно проконсультуватися з лікарем.

3) Як можна вирівняти колір зубів, якщо він від народження у мене нерівномірний?

Взагалі те, що колір зубів нерівномірний – це природна особливість нашого організму. Так, у здорової людини можуть спостерігатися близько трьох відтінків зуба. Перед тим, як щось порадити вам, нам необхідно з’ясувати причину зміни кольору. Якщо це пов’язано з якоюсь патологією, то необхідно вжити заходів щодо її усунення.

4) Порадьте якусь зубну щітку для дітей, а то дитина не хоче чистити зуби.

Щоб привернути увагу дитини, виробники встановлюють у щітки брязкальця. Іноді колір ручки може змінюватися в процесі чищення. Таким чином, профілактичне очищення можна подати, як гру.

5) У мене карієс. Кажуть, що він може передаватись і на інші зуби. Це правда?

Так, це правда. Найчастіше причиною виникнення карієсу є небажання людей доглядати свої зуби, проте бувають випадки, коли він з’являється через те, що м’який наліт накопичується в важкодоступних областях. Саме тому ми й рекомендуємо своїм пацієнтам відвідувати стоматолога не рідше ніж один раз на півроку.

6) Мені видалили нерв і встановили пломбу, але зуб при цьому продовжує боліти. Чи не підкажете, з чим це може бути пов’язано?

Не переживайте, оскільки легкий біль – це нормальна реакція організму на подібне втручання. Якщо біль триває вже більше двох тижнів, то вам краще звернутися до стоматолога.

7) Чи можна реставрувати молочні зуби?

Так, естетична реставрація молочних зубів можлива.

8) Що таке ендодонтія?

Ендодонтія – це область стоматології, яка займається діагностикою, лікуванням та запобіганням захворюванням пульпи зуба. Найчастіша ситуація – це запалення пульпи зуба, викликане каріозними процесами, рішенням в такому разі є лікування каналів. У деяких випадках це не рятує, і пульпу доводиться видаляти.

9) Що таке іригатор порожнини рота?

Іригатор – це апарат, що ефективно захищає порожнину рота від захворювань, що викликаються бактеріями та вірусами. Іригатор струменем води промиває важкодоступні ділянки ротової порожнини, видаляючи звідти зубний наліт і бактерії. Використання іригатора рекомендовано 2-3 рази на тиждень.

10) Знаходжусь на 3 місяці вагітності. Нещодавно випала пломба. Зуб став боліти. Не підкажете, чи можна мені його лікувати?

Навіть треба. На консультації у стоматолога не забудьте сказати, що ви вагітні, тоді він зможе підібрати методику спеціально для вашого випадку.

12) Хотів би поцікавитись: які можуть бути причини виникнення пародонтозу?

По-перше, це може бути спадкове захворювання. По-друге, погана циркуляція крові в яснах може стати причиною виникнення пародонтозу. Останнє може бути пов’язане з відсутністю належного впливу на ясна (цьому факту сприяє поява «м’якої їжі», коли нам немає потреби що-небудь розжовувати та розкушувати).

13) Як правильно доглядати брекети?

Необхідно чистити зуби після кожного прийому їжі протягом п’яти хвилин. Звичайно, зробити це поза домом дещо складніше, але не забувайте все ж таки дбати про свої зуби і беріть із собою зубну пасту та щітку у футлярі.
Під час чищення спочатку видаліть залишки їжі, роблячи щіткою горизонтальні рухи вздовж усієї дуги на верхній та нижній щелепі, а далі чистіть зуби як завжди. Починайте з верхньої щелепи, тримаючи щітку під кутом 45 градусів до ясен і виконуючи кругові рухи над двома зубами одночасно. Очистивши зовнішню поверхню зубів, переходьте до внутрішньої (з боку язика), роблячи аналогічні дії. Потім видаліть наліт із жувальної поверхні і далі приступайте до нижньої щелепи. Після закінчення чищення прополощіть рот теплою водою і подивіться в дзеркало для того щоб переконатися, чи не пропустили Ви якісь ділянки. Також майте на увазі, що для догляду за брекетами потрібна спеціальна зубна щітка.

14) Хотів би поцікавитися, а на якій підставі стоматолог вирішує видалити зуб?

Насамперед він ґрунтується на тому, що бачить: якщо зуб, з якихось причин (яких може бути дуже багато) не можна відновити або цей зуб загрожує іншим, то тільки тоді й ухвалюється рішення про його видалення. Звичайно, якщо є хоч одна можливість врятувати зуб, то стоматолог не забуде про неї.

15) Чи можна відреставровані зуби відбілити?

На жаль немає. Відбілюванню підлягає лише власна зубна емаль, тому вам доведеться знову зробити реставрацію відразу після того, як зуби будуть відбілені. В іншому випадку вона виділятиметься на тлі інших зубів.

16) Коли необхідно здійснювати професійне чищення зубів?

Професійне чищення зубів слід проводити у профілактичних цілях 1 раз на півроку. Крім того, ця процедура буде дуже корисною перед початком лікування зубів.

17) А чи потрібно чистити язик? Деякі кажуть, що таким чином ми лише сприяємо розвитку бактерій.

Язик необхідно чистити кожен день і видаляти наліт тоді, коли він з’являється. Якщо цього не робити, то бактерії, що знаходяться на язиці, почнуть виділяти кислоту, що руйнує зубну емаль і викликає хвороби ясен.

18) Хочу поставити імплант, але переживаю, що за два роки доведеться його знову міняти. Скажіть, скільки вони можуть прослужити?

Якщо операція була проведена з дотриманням усіх умов, імплантат здатний прослужити і тридцять років. Також все залежить від типу імплантатів і від якості самого матеріалу.

19) Що таке керамічні вініри?

Керамічні вініри – тонкі пластинки, які прикріплюють на зуби з метою покращення їхнього зовнішнього вигляду. Найчастіше вони використовуються тоді, коли пацієнти мають проміжки між зубами або тоді, коли самі зуби неправильної форми.

20) Які причини утворення флюсу?

Причини флюсу різні. Найпоширенішими є запущений карієс, забій зуба, запалена ясна кишеня. Поява флюсу насамперед викликається інфекцією.


Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA