ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ


Брекети у Харкові


Ортодонтія (від грец. Orthos – прямий) – це розділ стоматології, що вирішує проблеми прикусу і розташування зубного ряду. Саме ортодонтія допомагає всім тим, хто страждає від кривизни зубів і через це відчуває комплекси. Але, не варто думати, що виправлення кривизни зубів – лише естетично-косметичне лікування, адже неправильний прикус може надалі вплинути на загальний стан зубів і ясен. Зараз ортодонтія Харків настільки розширила свої можливості, що виправити прикус і вирівняти зуби може практично кожна людина, незалежно від віку. До того ж, не завжди в дитячому віці коригувати зубний ряд доцільно, оскільки з віком зуби ще можуть змінювати своє місце розташування та механічно впливати один на одного.

Для маленьких пацієнтів, у яких ще не прорізалися всі корінні зуби, є пристрої для “зростання” правильного прикусу. До таких пристроїв відноситься передортодонтичний трейнер. Еластична силіконова каппа спрямовує постійні зуби при прорізуванні у правильне положення. Діти одягають капу на ніч, що здебільшого попереджає подальші ортодонтичні порушення. Цей метод можна застосувати для дітей до 7 років.

Незнімні пристрої (брекети) – коригуюча система, якій поки не придумали кращої заміни. По-перше, вирівнювати зуби брекетами можна в будь-якому віці, по-друге, така система фіксується на зуби на весь період лікування. Елементи брекет-системи кріпляться на зубні ряди лікарем-ортодонтом та коригуються за допомогою спеціальних інструментів. На даний момент брекети – найуніверсальніший і найкращий метод виправлення проблем ортодонтії.


Ортодонтія

 • Ортодонтична система брекетів з установкою на зуби однієї щелепи (залежно від вибору системи)від 7000 грн.
 • Елайнер 1 шт.від 2400 грн.
 • Контрольний огляд та корекція ортодонтичної апаратури однієї щелепи450 грн.
 • Заміна однієї дуги400 грн.
 • Заміна брекету300 грн.
 • Оклюзіограма850 грн.
 • Знімний ортодонтичний апарат (капи, пластина і т.д.)від 3800 грн.
 • Установка ретейнера (6 зубів)від 1500 грн.
 • Установка ретейнера (1 зуб)від 350 грн.
 • Міографіявід 1500 грн.

Переваги брекетів


 • Можливість виправлення прикусу в будь-якому віці;
 • Вирівнювання зубів відбувається постійно без зусиль з боку пацієнта
 • Абсолютна нешкідливість для пацієнта
 • Можливість переміщення зубів у 3-х площинах, що не можна зробити стандартними пластмасовими пластинками;
 • Відсутність негативного впливу на мовлення;
 • Прискорення процесу лікування;
 • Постійний лікарський контроль;

Існують стереотипи, що ходити з брекетами незручно і багато хто комплексує через носіння брекет-систем. І зовсім дарма! У країнах Європи та Америки існує мода на брекети. Так Так. А все тому що, тим самим Ви показуєте, що дбаєте про своє здоров’я та майбутню красиву посмішку! Тим більше, період носіння брекетів не можна порівняти з тими емоціями та задоволенням, яке Ви отримуватимете після того, як Ваша посмішка стане ідеальною!

Хочете поставити брекети у Харкові? Пройти консультацію та визначитися з рішенням Вам допоможе наш лікар-ортодонт у Харкові, спеціаліст вищої категорії Пахоменко Яна Володимирівна. Якщо Ви з іншого міста і бажаєте звернутися до нашого ортодонта у Харкові, зателефонуйте нам та запишіться на прийом!

Після першого відвідування ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як відбувається вирівнювання зубів, що таке лінгвальні брекети, яка їх ціна в Харкові і чим вони відрізняються від звичайних брекетів. Приїжджайте до нашої клініки в Харкові та Вам розкажуть скільки потрібно носити брекети та яка вартість брекетів, якщо Ви ставитимете їх у нашій харківській стоматологічній клініці “Лемента”.

Бажаєте наперед визначити приблизну вартість брекетів перед прийомом у лікаря? Ознайомтеся з нашим прайсом, у ньому надані ціни на брекети. Ми хочемо розвіяти міф про те, що ціна брекетів захмарно висока. Це не так. По-перше, існують різні види брекетів: залізні брекети, брекети сапфірові, керамічні брекети і навіть лінгвальні брекети. Але ціна на лінгвальні брекети в Україні та й у Харкові дорожча, ніж на звичайні. У будь-якому випадку, не засмучуйтеся раніше часу, краще приходьте до нас і ми докладно розповімо скільки стоять брекети в Харкові і яка буде ціна брекетів для мешканців Харкова! Повірте, Ви залишитеся задоволені розцінками, обслуговуванням та результатом!
Керамічні брекети


Металеві брекетиПластини для виправлення прикусу


Сапфірові брекети


ЕлайнериСамолігуючі брекети


Лінгвальні брекети


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ЧИТАТИ ВІДГУКИ

ГРАФІК РОБОТИ


вул. Сумська, 71

ПН – СБ
10:00 – 19:00

вул. Гвардійців-Широнінців, 50/29

ПН – НД
9:00 – 20:00

вул. Юрія Зойфера, 3

ПН – ПТ
9:00 – 20:00
СБ
9:00 — 15:00

пр. Перемоги, 55е

ПН – НД
9:00 – 20:00

КОНТАКТИ


+38 (066) 701 70 20

+38 (067) 701 70 20

Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Юри Зойфера, 3
Тимчасово не працює.

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

пр. Перемоги, 55е
Тимчасово не працює.

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA