ВІДГУКИ

Євген


Дякую

Все класно! Мені у вас сподобалося, робив чищення зубів!Людмила


Дякую

Дякую за роботу
Нарешті знайшла свого стоматолога. Робила реставрацію зубів. Дуже акуратний та уважний лікар. Спасибі вам велике!!! Тепер, тільки до вас!


Олександр


Лікування та вирівнювання зубів

Дякую за якісне та безболісне лікування. Рекомендую!


ЛІлІя


Стоматологія

Сьогодні була перший раз у стоматології Лемента, все дуже сподобалося дівчина адміністратор дуже ввічлива все розкаже і покаже, колектив дуже привітний, Лікар стоматолог дуже мені сподобалася уважна добра постійно цікавиться що як боляче або нормально … можу тільки сказати одне я всім і всіма задоволена


Людмила


Дякую

Дякую за роботу
Нарешті знайшла свого стоматолога. Робила реставрацію зубів. Дуже акуратний та уважний лікар. Спасибі вам велике!!! Тепер, тільки до вас!


Максим


Лікувався у різних клініках, але вже 4 роки користуюсь послугами стоматології “Лемента”. Відмінний сервіс та ставлення до пацієнта. Задоволений якістю виконаної роботи, а з моїми зубами її було чимало.


СергІй


Величезна подяка Олені Олексіївні за якісно проведену консультацію! Лікар на високому професійному, і, в той же час, дуже зрозумілому та доступному рівні, дала оцінку стану моїх зубів та запропонувала конкретні варіанти лікування. Щире бажання Олени Олексіївни допомогти пацієнту розібратися в складних питаннях протезування та професійні поради викликає глибоку повагу. Прийом пройшов просто здорово! Ще раз величезне спасибі! Бажаю професійних успіхів усім фахівцям Вашої клініки!


Анастасія


Була тиждень тому на діагностиці акції в контакті. Залишилося вельми позитивне враження: все видно на екрані, приємний лікар, затишна обстановка, незважаючи на те, що лікарський кабінет. Дякуємо за цікаву процедуру (раніше ніде такого не зустрічала)! Прийду до Вас на чистку незабаром


Ганна Кальчина


Сьогодні вперше відвідала стоматологію “Лемента”, вибір ліг на неї, оскільки в ній проводять тест на алергію на анестетик, що дуже важливо для мене. Мої враження:
1. Приємна, дуже чемна та ненав’язлива дівчина-адміністратор.
2. Хороше сучасне обладнання та технології.
3. Дуже добрий, професійний лікар Родіонова Світлана Сергіївна, завдяки ній не так страшно йти до стоматолога (про інших лікарів нічого сказати не можу, бо не була).
4. Ціни приблизно такі ж, як і в інших приватних клініках.
Сподобалася загальна стосунки та атмосфера: поки я чекала прийому мені запропонували чай і каву, привітно запропонували перечекати дощ у клініці після прийому.
Мій відгук написано від душі! Сподіваюся, він буде комусь корисний при виборі клініки для лікування зубів.


М.Михайло


Все здорово. Так тримати. Лікарі молодці. Вирішили мою проблему. Зуб новий. Дівчатам адмінам дякую!


Любов


Робила художню реставрацію зуба! Зробили якісно, результатом залишилася задоволена. За допомогою відео діагностики, показували етапи роботи над зубом: “до”, “у процесі” та “після”. Я наочно побачила, що справді під старою пломбою розвивався вторинний карієс, і як якісно його почистили, перш ніж поставити нову пломбу. Плюс художньої реставрації ще й у тому, що зуб виглядає як справжній, не відрізниш, якщо не вдивлятися. Ціна відповідна, але того варте! Рекомендую!


Макагон А.Д.


Шановна Олено Олексіївно! Величезна подяка за надану медичну допомогу та роботу. Робота стоматолога не дуже проста, тому дякую всім співробітникам клініки за добре ставлення до мене. Олександр Дмитрович


Бабкіна Лана


Мені подобається у Вашій клініці те, що у Вас зроблено все зі смаком. Техніка за останніми технологіями. Лана. Харків


Звездіна Ольга


У стоматологію “Лемента” ходимо всією сім’єю, тому що тут працюють професіонали, які намагаються не тільки вилікувати те, що вже є, а й запобігти тому, що може бути. Людське ставлення, гарна якість. З любов’ю, родина Зоряних з Харкова, Москви та Києва.06.01.2017 рік


Наталя Ц.


3D діагностика, не боляче і всі проблеми змогла побачити на екрані, лежачи в кріслі. Відразу зробили ультра-модну (Кавітрон) чистку зубів і ясен. Рекомендую всім зробити Кавітрон, раніше цього слова не знала.Дякую всім за уважне ставлення…. Вже записалася на лікування зуба і на Художню реставрацію зуба.


Грунь В.В.


Відвідала стоматологію “Лемента” на запрошення (брала участь в акції магазину “Денвер”). Мені зробили огляд стану зубів-діагностику на німецькому обладнанні. Результат мене порадував. Вся інформація гранично зрозуміла і до того ж лікар-стоматолог докладно пояснював по кожному зубу. Я залишилася дуже задоволена. Задумалася про подальші відвідування за гострої необхідності. Усім дуже дякую!


Буткевич Н.В.


Відвідала клініку за подарунковим сертифікатом. Дуже вдячна за чудове ставлення, а також за діагностику, все було на найвищому рівні, кваліфіковано ввічливо. Велике спасибі за увагу та турботу всім співробітникам клініки. Ніна Василівна.


Солошенко Катерина Юріївна


Я, Солошенко Катерина Юріївна, разом із чоловіком та дітьми відвідала клініку. Дуже сподобалося ставлення особливо до дітей! Все дуже якісно та кваліфіковано. Дякую!


Олександр


Велике дякую лікарю-стоматологу Родіоновій Світлані Сергіївні. Усі попередні відвідування різних стоматологій залишили не дуже добрі враження. Тому дуже довго не хотів йти до стоматолога, коли почали псуватися зуби “мудрості”. У результаті зіпсувалося 3 зуби і йти до лікаря вже просто необхідно. Чув дуже багато хороших відгуків від знайомих про Світлану Сергіївну, тому наважився йти до неї. У результаті видалення пройшло настільки безболісно і комфортно, що видалили відразу 2 зуби). Лікар просто змінила моє уявлення про видалення зубів. Тепер чекаю, коли все загоїться, щоб видалити третій зіпсований зуб. Загалом усім рекомендую цього чудового лікаря і тепер звертатимуся до неї відразу за найменших проблем. Ще раз виличезне Дякую.


Антон


Прийшов вилікувати зуб від карієсу, залишився задоволений; спочатку зробили укол знеболюючий, чутливість як рукою зняло, лежав у кріслі, слухав музику, доктор Безруков Сергій Олександрович лікар із гумором, тому страшно не було. Пишу через кілька годин, настрій класний. І, до речі, ціни досить демократичні.


Зорич Д.В.


Я, Зорич Дмитро Васильович. Звернувся за комплексним лікуванням із наступним протезуванням зубів. Лікуванням залишився задоволеним. Лікар, Родіонова Світлана Сергіївна, пролікувала на найвищому професійному рівні. Дискомфорту, або інших негативних відчуттів був. Протезуванням Олени Олексіївни залишився задоволеним. Хочеться відзначити доброзичливе уважне ставлення персоналу, а також розуміння та бажання підлаштуватися під робочий графік пацієнта. З негативних моментів – немає візуального прейскуранта на послуги, а в результаті приємно вражений цінами. Загалом, якістю послуг задоволений.


Романенко.Н.Н.


Кінець робочого дня, відвідала стоматологію Лемента та К, дуже приємно вражена якісним обслуговуванням, маса позитивних емоцій. Приємно мати справу із професіоналами. Думаю, співпрацюватимемо і членів моєї родини приведу до Вас. Дякую.


Анастасія Володимирівна


Зробила в цій стоматології діагностику, коли йшла, звичайно, хвилювалася, зіткнешся невідомо з чим, але виявилося, що це дуже приємна процедура. Неприємно, що свої зуби ми так доводимо до поганого стану. На моніторі я побачила, що треба зайнятися своїми зубами терміново. Дякую за уважне ставлення та проведену діагностику. А.В.


Галина


Мені дуже сподобалося, як довго лікар докладно пояснює про лікування. І мені шкода, що я не звернулася до цієї клініки раніше. Велике спасибі Олені Олексіївні та всьому персоналу! Галина


Ольга


Вчора пройшла відеодіагностику. Дуже вразило. Зацікавила нова технологія видалення зубного каменю.


Євген С.


Прийшов з гострим болем-пішов з гострим почуттям задоволення. Зуб видаляв доктор Михайло … (не пам’ятаю по-батькові) – чуйний і з легкою рукою лікар. ДЯКУЮ!


Анна Худокормова


Була сьогодні на ультразвуковій чистці зубів, залишилася задоволена акуратністю та скрупульозністю лікаря. Вдалося забрати весь наліт, темні плями. Було абсолютно не боляче. І навіть за кілька годин моя чутлива емаль ніяк не відреагувала. Щиро Дякую. Є з чим порівняти (раніше в інших клініках мені вже робили таку процедуру). Ще я довго не могла зрозуміти, який зуб мене непокоїть. Лікар ретельно оглянула кожен зуб за допомогою відеодіагностики, дірок не виявилося. А ось за допомогою нового приладу, який показує, наскільки зуб живий, лікар знайшла проблемний зуб із ознаками пульпіту, через який можуть хворіти інші зуби. Рекомендую цю клініку.


Тетяна


Сьогодні приходила на діагностику. Дуже переживала, але була приємно вражена доброзичливістю, уважністю та професіоналізмом. Видно, що фахівці справді намагаються допомогти клієнту. Лікар докладно все розповіла, пояснила простими словами. Пішла натхненною на лікування. Рада стати Вашим постійним клієнтом. Велике спасибі!


Ольга


Я просто в шоці! Сьогодні видаляла зуб мудрості! Боялася так, що лікареві довелося мене в крісло “заманювати”. Зуб нив вже давно, але панічний страх просто сковував. !!!! Шановна Олена Добронос! (Мила пацієнтка, з якою я зіткнулася в клініці) НЕ БІЙТЕСЯ !!! Я переконалася сьогодні, що стоматологія це вже не страшно, а в такій клініці навіть приємно))))) ДЯКУЮ!!!


Анатолій Петрович Сополєв


– Прийшов сам без страху та сумнівів.
– Спокійна обстановка.
– Вищий пілотаж.
– Продовжувати в тому ж дусі.
Сополєв А.І


Олондар Оксана Павлівна


Страху перед відвідинами стоматології не було, був страх перед черговим неякісним лікуванням. Але нарешті мені вдалося потрапити до справжніх професіоналів. Лікування було дуже якісним! Дуже сподобалося ставлення до пацієнтів усього персоналу. Лікарі дуже ввічливі, знають свою роботу на всі 100%. Хотілося б, щоб клініка процвітала і все більше пацієнтів могли б відчути задоволення від лікування тут. Лікування виявилося дуже приємним! Величезне спасибі!


Діденко В.Д.


До своїх 65-ти років, у статусі прадіда, я втратив усі зуби. Посміхатися стало непривабливо, та й з їжею були проблеми. Привернула увагу в інтернеті реклама стоматології “Лемента та К”. Дуже сподобалося те, що лікують та протезують за останніми технологіями. Хочеться подякувати Олені Олексіївні за увагу та чуйність до пацієнта. Посмішка відновлюється. Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, удачі та благополуччя. З повагою, Вікторе Дмитровичу


Кулик Клавдія Миколаївна


Завітали з чоловіком до клініки, залишилися дуже задоволені ставленням лікарів до пацієнтів. Особливо хочеться відзначити Олену Олексіївну. Це уважна та чуйна лікарка. Хочеться щоб усі лікарі, які давали клятву Гіппократа у всій нашій країні, були такими, як вона. Бажаємо всьому персоналу клініки чудового здоров’я, завжди гарного настрою. Нехай усі життєві негаразди обходять їхньою стороною. Будьте всі щасливі! Після відвідин клініки можемо красиво посміхатися. Ще раз дякую!


Лідія Григорівна


У цю стоматологію прийшла одразу, нічого не боялася. Жодних сумнівів не заважали. Мені сподобалося: увага, обслуговування всього колективу, якість лікування хороша. Лікування зубів у доктора Світлани Сергіївни просто “супер”. Мої побажання: залишатися такими ж уважними, ввічливими та добрими. З повагою, Бовчалюк Л.Г.


Давидова Ірина Василівна


Раніше лікувалася час від часу. Завжди довіряла лікарям. Зуби лікувала так, коли заболить, тоді і бігла. Були сумніви, ну якщо не болить, чого йти?! Попередній лікар сказав мені, що випадок запущений, нічого не можна зробити, нічого не врятує; тому доводилося їсти з дискомфортом. Прийшла в цю стоматологію, зацікавила діагностика порожнини рота. Лікарі взялися усунути всі мої проблеми в комплексі. , жую, усміхаюся.100% задоволена якістю лікування. Лікарям вдалося прищепити правильний підхід до мого здоров’я. Із вдячністю рекомендую всім пацієнтам цей колектив професіоналів.


Ігнатьєва Марія Миколаївна


Перш ніж звернутися до вас у стоматологію, найбільше я боялася больових відчуттів, але дуже хотілося мати гарні зуби, адже зуби – це незамінна косметика у будь-якому віці. Перше, що мені сподобалося – це високий професіоналізм лікаря стоматолога – Родіонової Світлани Сергіївни, та кінцевий результат лікаря протезиста Лементи Олени Олексіївни. Враження незабутні, зубки як рідні – довгоочікувані. Низький уклін та величезне людське спасибі! У будь-якому віці жінці хочеться бути гарною. Моя мрія здійснилась! Бажаю всім співробітникам міцного здоров’я, миру, тепла та добра! Чистого неба та сімейного благополуччя!


Мазурова Римма Йосипівна


Сумніву не було. З першого відвідування я була впевнена, що все буде гаразд. Мені дуже сподобалося ставлення та увага до пацієнтів. Моє враження – гарний професіоналізм лікарів цієї клініки. Бажаю всьому колективу здоров’я та успіхів.


Місюренко Михайло Володимирович


Я завжди не любив звертатися до лікарів, а найбільше боявся стоматологів, тому що це болить і займає багато часу. Вважав за краще лікуватися народними методами, тому й втратив більшу частину своїх зубів. Але коли я прийшов до клініки «Лемента та К», мені найбільше сподобалася та увага та професіоналізм з яким фахівці пояснили мої проблеми та призначили лікування. Мені не довелося витрачати багато часу на прийом до лікарів. Все було розписано щохвилини. Я вважаю, що в клініці дуже затишна та приємна обстановка, що створює гарний настрій та бажання лікуватись. Мені дуже сподобався результат роботи лікарів. Велике всім дякую! Бажаю блискучої реалізації Ваших можливостей, розширення та процвітання клініки.


Бардаш Ніна Іванівна


Раніше в мене був встановлений міст з металокераміки, але, ймовірно, був зроблений не дуже якісно, ​​т.к. тричі з металу злітала кераміка, тому було страшнувато починати все знову, тим більше, що мені не був знайомий цей кабінет. Зважаючи на те, що я зупинилася жити близько до стоматології, я вирішила просто підійти сюди проконсультуватися. Мене спокусив прийом співробітників клініки, дуже уважний і по-доброму співчутливий і я вирішила тут залишитися. Хочу відзначити одразу, що лікарі не приховували становище моїх зубів, і мені сподобався не лише їхній професійний підхід (Олени Олексіївни та Світлани Сергіївни), а й відношення доброти. Мене запрошували на лікування будь-коли, як мені було зручно. Лікарі серйозно поставилися до лікування і результат само собою позначився! Я задоволена результатом і дякую і Олені Олексіївні, і Світлані Сергіївні за їхнє ставлення до роботи. Бажаю колективу цього кабінету так тримати свій престиж і надалі.


Глушко Тамара Андріївна


У мене були проблеми із зубами, треба було навести лад у роті. Довгий час відкладала, а тут йду додому та ноги самі понесли до “Стоматології”. Побалакавши з Любовю Станіславівною я зрозуміла, що мені необхідно поспілкуватися з доктором Лементою Є.А. Увага, коректне звернення, доступне пояснення, а коли взялася до роботи Світлана Сергіївна, я зрозуміла, що потрапила до надійних, кваліфікованих рук. Вийшла я з кабінету з такою ж усмішкою, як у Олени Олексіївни, яка супроводжує весь процес протезування, розуміння клієнта, її душевне ставлення до роботи та бажання змусити мене посміхатися також. Велике спасибі вашій команді.


Гусарчук Ніна


Ішла до клініки та боялася. Думала, як все минеться, щоб добре і без наслідків. Потрібно було видалити два зуби під однією коронкою, а потім протезування. У клініці була така заспокійлива ситуація, приємна лікарка Світлана Сергіївна. За бесідою пройшло все швидко та добре. Отримала рекомендації та запрошення на перевірку. Потім поговорили із протезистом Оленою Олексіївною про те, що потрібно зробити і як краще. Увійшли в довіру один до одного. Стало легко. З гарним настроєм все робиться краще та легше перенести все протезування. Олена Олексіївна чудовий фахівець, якщо треба вона сама дзвонить та запрошує на перевірку, консультацію. Я задоволена роботою, порадами, рекомендаціями для комфорту в носінні протезу. Бажаю всьому персоналу клініки успіху в роботі, щоб усі клієнти йшли задоволеними, а головне здоровими та красивими. Бажаю персоналу бути завжди приємними у спілкуванні та уважними до всіх клієнтів.


Ігор


Чистка зубів

Приходив на чистку зубів, все зробили якісно та швидко. Дякую!Наталія Стародуб


Дізналася про стоматологію “Лемента” на форумі для батьків, виграла безкоштовне відео-обстеження. Сподобалося, що бачить лікар, бачила і я. Сподобалося привітне ставлення до всього персоналу стоматології. Лікар дуже уважний, професіонал своєї справи (Світлана Сергіївна). Хоч стоматологія та приватна, але вам запропонують лікування на ваш бюджет. Завжди підберуть зручний час для відвідування. Дякуємо!


Діана


Дуже сподобалося у вашій клініці!

Сьогодні пломбували у вас 3 зуби, на одному з яких була складна ситуація, було 2 дірки і потрібно було відсувати ясна, бо вони були дуже глибокими. Мені відразу зробили дуже якісну анестезію, дуже точно потрапили шприцом в нерв, практично відразу ж оніміла частина обличчя і протягом півтори години, поки наді мною чаклували дві чарівниці, я нічого не відчувала і залишилася неймовірно задоволена результатом! Дуже порадувало, що в клініці всі дуже ввічливі, привітні і дуже чистенько, що важливо, особливо в кабінеті, всі інструменти стерильні, довкола ні порошинки. Загалом це клініка, в яку я закохалася, всім рекомендую!


Максим О


Дякую за турботу про мої зуби

Щойно повернувся з чергового профілактичного огляду в стоматології Лемента і вкотре переконався, що свого часу зробив для себе та мами правильний вибір! Раніше лікувався у різних стоматологіях, але проблеми із зубами не закінчувалися. У стоматології Лемента повністю пролікував і відреставрував свої зуби і мамі зробили високоякісне протезування. 22 керамічні реставрації, все у відмінному стані, а все тому, що вже 4 роки довіряю здоров’я своїх зубів тільки Лементі. Стою на диспансерному обліку у пародонтолога, регулярно ходжу на огляди та проводжу догляд за ротовою порожниною за допомогою апарату Cavitron Jet Plus і більше не боюся посміхатися. Хочу сказати велике спасибі особисто Олені Олексіївні за її професіоналізм та турботу! Про нашу сім’ю завжди пам’ятають, завжди роз’яснять, порадять, підберуть відповідні засоби догляду. Відмінний сервіс та ставлення до пацієнта. Задоволений якістю виконаної роботи, а з моїми зубами її було чимало.


Ольчик


чищення зубів ультразвуком

Обслуговування на ВІДМІННО. Швидко, якісно, професійно. Велике спасибі!


Олена


Хочу висловити величезну подяку Олені Олексіївні Лемента

Тепер я знаю, що професійна стоматологія це не латковий ремонт окремого зуба, а лікування всієї щелепи в цілому. Завдяки комплексному лікуванню команди професіоналів стоматологічної клініки «Лемента» мені повністю відновили правильний прикус за допомогою ортопедичних вінірів. В результаті пройшли хронічні болі в суглобі та кровоточивість ясен. Найприємніший несподіваний бонус – розгладилися мімічні зморшки навколо рота)) Рекомендую всім, хто зіткнувся з подібними проблемами.


Дмитро И.


Видаляв досить складний зуб мудрості ультразвуковим методом і залишився дуже задоволений якістю та швидкістю роботи! Зараз зуб знаходиться на стадії загоєння і є мінімум неприємних відчуттів, що тішить. Хочу подякувати спеціалістам клініки за надані послуги! Єдино що трохи напружило- це ціна, але в принципі не піднебесні ціни, хоча здалося, що трохи вищі за середні.


Каірова Д.


Мені клініку порадила мій майстер манікюру. Я довго шукала хорошого стоматолога, т.к. моя проблема стосується питання зовнішнього вигляду. Я зателефонувала до клініки і мені дуже чемно відповіли та записали на прийом. Час був не дуже зручний, але пояснили щільним записом. Коли я прийшла, мене попросили почекати, лікар приймав людину з гострим болем, як мені сказали їх приймають позачергово та поза записом. Моє очікування того варте. Я вийшла з новою посмішкою. Мені полагодили передній зуб. Ціна звичайно вкусила, але побачивши своє відображення у дзеркалі, я забула про все на світі. Можу сказати тільки ДЯКУЮ!


Karina M


Всім привіт! Усіх із весною! і дякую лікарям за їх роботи.Подобається дуже підхід до лікування і те, що можна вибрати варіанти. Дякую Вам за терпіння!


Клименко Л.А.


Ув. співробітники стоматології “ЛЕМЕНТА” велике Вам дякую за Ваші посмішки, увагу, бездоганне ставлення до пацієнтів.
Дорогий Сергію Олександровичу! Велике спасибі за Ваші добрі, вмілі руки, за Ваше терпіння.
Бажаю всьому колективу здоров’я, величезних успіхів, добрих пацієнтів та особистого щастя. З ув.Лідія Олександрівна.


Світлана


А чому б не відзначити Новий рік ще раз? До того ж є така можливість. І на п’ятницю 13 були грандіозні плани великої смачної розважальної програми. Але мій зуб мав зовсім інше бачення старого нового року. Ниючий біль повільно і впевнено переріс у відверто нестерпні муки, і я гарячково почала шукати приватні клініки біля будинку, наївно вважаючи, що мене скрізь раді прийняти о 6-й годині вечора. Чемно і коректно вибачте … , я починаю панікувати. Ага, ось ще одна велика стоматологія – відповідь мене вбила «а що ви хотіли, через 15 хвилин усі підуть, кінець робочого дня» Так, безапеляційно.
Дзвоню далі. За списком «Лементи та Ко». І тут дівчина приємним голосом каже, що мене приймуть! Я перепитала, а раптом мене неправильно зрозуміли.
Персонал був дуже чемний та уважний, довелося видаляти зуб. Усі процедури були зроблені грамотно та твердою рукою фахівця. Дякую Світлані Сергіївні, я повністю довірилася її досвіду та спокою.


Лера


Дякуємо за те, що працюєте у свята.Якби не ваша стоматологія-ми б довго пили знеболювальні!!! З НОВИМ РОКОМ ВАС!! Успіхів Вам та здоров’я.


Валентина


Хочу висловити величезну подяку лікарю Світлані Сергіївні!!! Вчора вона лікувала зуб моєму синові, який просто панічно боїться стоматологів. Просто безмежне терпіння та висококласний професіоналізм! Велике дякую!!!


Коренюк Любов Василівна


Я, Коренюк Любов Василівно! Лікувалася в клініці Лемента за подарунковим сертифікатом і залишилася дуже задоволена. Зустріли привітно, обслуговували дуже акуратно та ніжно, анестезія була не відчутна. Лікар чітко і зрозуміло показував на моніторі, що потрібно робити. Дякую!


Світлана


Хочу подякувати лікарю-ортодонту Аліні Вікторівні за мою нову чудову посмішку!!!Я навіть не очікувала, що вийде так красиво.Тепер я посміхатимуся частіше!!!


НАТ


Вчора відколовся зуб! потрапила в цю стоматологію, тому що поряд працюю, посадили в крісло, оглянули, запропонували кілька варіантів лікування, вибрали реставрацію і приступили)) атмосфера в кабінеті спокійна, розслаблює музика, дуже сподобалася лікарка Світлана Сергіївна, дякую Вам за новий зуб)) ))))))))))))


Єфімова Ольга Іванівна


З великою довірою приймаю лікування та різні допомоги у кожній конкретній ситуації. Попередньо ставлю багато питань, “терзаю” для ясності. Атмосфера доброзичливості та настрою допомогти в хорошому сенсі заразлива. Вирішальність своїх питань на високому професійному рівні з людським ставленням без награності. Творчий колектив у своєму польоті.


Кристина, 32


Всім привіт! Несподівано здивована результатом чищення Кавітрона. Всім любителям міцного чаю, кави та вина РАДУ!!! Лікарям дуже дякую, все-таки година з відкритим ротом пройшла напрочуд швидко, комфортно і зовсім не боляче, ще й з музикою. Як каже Ольга Фреймут – РЕКОМЕНДУЮ!


Алевтіна


Я неодноразово змінювала стоматологічні клініки у пошуках якісного лікування для себе та своєї мами. Знайомі порадили “Лемента та Ко”. Моя мама потребувала широкого спектру лікування, починаючи від ортодонтичного і закінчуючи протезуванням. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці, які змогли здійснити лікування повною мірою та подарувати моїй мамі, яка має неправильний прикус, чудову посмішку. Мама залишилася дуже задоволена всім як лікуванням, так і підходом персоналу.


Єрмакова Н.В.


Тут приємна обстановка, сучасне обладнання, ввічливий колектив. Я була на прийомі у стоматологічному кабінеті “ЛЕМЕНТА” з питання діагностики ротової порожнини, яку провела Світлана Сергіївна. Я дуже задоволена її роботою. Все проведено на проф.рівні з великою увагою. Дякую!


Науменко


Здрастуйте, був на прийомі у стоматолога в кабінеті стоматології з питання діагностики ротової порожнини. яку провела Родіонова Світлана Сергіївна. Я дуже задоволений її роботою.

1. Безболісно, не боляче.

2. Були сумніви через ціну, але ціни цілком доступні.

Враження позитивні! Віталій Науменко. 2016 рік


Вікторія


Була на прийомі стоматолог, процедура ультразвук. Дуже боялася болю, але все пройшло безболісно. Дякую! Ситенко Вікторія


Людмила Андріївна


Прийшла на діагностику. Дуже сподобалося ставлення персоналу та його кваліфікація пояснень хвороби ясен, а також лікування та призначення. Була сьогодні, 26 лютого. Л.А.


Сергій Пригара


Добрий колектив, здатний на цікаві оригінальні рішення, продемонстрував професійність та порядність. Побажання креативних здобутків та виключно адекватних пацієнтів.


Роман


Сьогодні робив докладну відеодіагностику всіх зубів. Скажу коротко-обдуріти! розжувала”, проконсультувала і т.д. Видно що власник клініки наголошує на сучасній апаратурі та технологіях, а не на дорогий фешенебельний ремонт приміщення, хоча і в офісі все хоч і простенько, але досить комфортно, нічого зайвого. Дякую вам велике!


Наталія


Нещодавно робила реставрацію у доктора Світлани Сергіївни, більше б таких докторів, анестезію я навіть не помітила))) не боляче взагалі! Хоча я боягуз … Зуб як новий, не відрізнити … буду записуватись до Вас))


Валентина Василівна


Здравствуйте.Два роки тому поставила місток на нижній щелепі праворуч. Тоді в іншому стоматологічному кабінеті, де я його ставила, мені гарантували жити без проблем років із десять. Але вже два роки після цього я постійно відчувала дискомфорт. Я втратила спокій на цьому ґрунті. Наприкінці листопада звернулася до вашої клініки та попросила виправити цю роботу. і я отримала те, що хотіла. Я відчуваю себе інакше, ніби у мене на цьому місці з’явилися мої зуби. Я дуже вдячна Олені Олексіївні за роботу, за її ставлення – добре, душевне, щире. У колективі відчувається добра атмосфера та чуйне ставлення до людей. Дуже дякую за Вашу роботу і що дуже важливо. ставлення до пацієнтів. Міцного вам здоров’я та довгих років роботи. З повагою, Хлєсткова В.В.


Наталія Костянтинівна


Дуже вдячна стоматологу Олені Лементі та помічникам, всьому колективу. Сподобався чудовий сервіс. Все чудово. Безболісна процедура. Була сьогодні, залишилася задоволена.


Бодилівський М.


Ішов нещодавно, прогулювався містом. І раптом відчуваю, що мій “міст” з правого боку знявся, і в цю стоматологію потрапив з нагоди. Дуже вдячний адміністратору, яка мене вислухала та направила до Лементи Олени Олексіївни, яка з величезним досвідом та знаннями допомогла мені вирішити цю проблему. Величезний земний уклін людям у білих халатах та міцного здоров’я.


Анна


Добрий вечір! Робила пломбу 7 грудня. Був прикореневий кар’єс. Мені сподобалося ставлення до пацієнтів, доброзичливість, доброта. Але мені зробили укол і я нічого не відчула, і при цьому могла говорити. Сподобалася сучасна пломба, яка як пазл входить у зуб. Мені дуже сподобалося! Я, сидячи в кріслі стоматолога вперше сиділа спокійно, і думала про своє! Тепер я не боюсь ходити до стоматологів! Глущенко О.С.


Ігор Олександрович


Лікувався у різних лікарів і вже нічого не боявся. Були сумніви чи вийде зараз. Тут сподобалося обслуговування, можна було відвідувати будь-якої слушної миті, використовувалися сучасні технології, проробили всі можливі процедури. Враження хороші, сподіваюся зуби боліти більше не будуть. Тимофєєв І.А.


Наталія Анатоліївна Пустовойт


Останнє протезування я робила 1991 року. За цей час зуби стали майже катастрофічним. Природно, що я боялася залишитися без зубів зі знімним протезом. Але на щастя мій вибір стоматологічної клініки виявився вдалим. Колектив виявився дуже професійним і лікарі зробили неможливе, вилікувавши та зберігши зуби таким чином, що знімний протез не знадобився. Я дуже вдячна всім лікарям стоматологам через руки яких пройшла. Завдяки тим знанням, якими володіє колектив, сучасному обладнанню та матеріалам, які застосовуються при лікуванні та чуйному ставленні до пацієнта, мені повернули посмішку! Я дуже задоволена якістю лікування і безперечно звертатимуся тільки в клініку “Лемента”. Клініці хочу побажати процвітання, бути в курсі всіх технічних новинок, сучасних методів лікування. Бути дружним, згуртованим та професійним колективом. Так тримати ! Ваша пацієнтка Пустовойт Н. А.


Віталій Подхоженко


Я довго вибирав місце куди б звернутися до лікаря стоматолога, зайшов у кілька стоматологій, але тут мене влаштувала ціна та увага лікарів до моєї персони. Турбота, роз’яснення, фотографії пацієнтів до та після, журнали зроблених робіт, які будуть зуби після протезування. Я все зрозумів і не пошкодував, ось уже рік ношу із задоволенням. Про мене лікарі не забувають навіть після того, як я за все заплатив, піклуються і надають огляд, якщо в цьому є необхідність. Почуваюся добре. Дякую за послугу. Подхоженко В.В.


Майборода Володимир Петрович


Я прийшов до клініки не вперше. Стиль роботи Олени Олексіївни я вже знаю, тож сумнівів куди йти в мене не було. Іти було вже давно час! Мені подобається, що тут швидко і серйозно проводять діагностику і докладно пояснюють, що і як краще зробити. Пропонуються та підбираються вдалі рішення. Якість лікування висока і за сучасними технологіями. Бажаю Олені Олексіївні Лементі та її колективу успіхів у стоматологічній допомозі, нам пацієнтам, бути на висоті у питанні освоєння нових технологій у складній справі підтримки здоров’я нашого населення.


Середа Олег


У березні лікар-ортодонт встановила мені на верхню та нижню щелепу брекети. Чесно зізнатися перші два тижні був неймовірний дискомфорт у цьому плані! Але завдяки лікарям я цей період зміг перебороти і тепер сподіваюся до “Голівудської” посмішки залишилося чекати недовго (стільки – скільки потрібно). Хочу також сказати Усім, хто віддасть перевагу фахівцям цієї клініки, щоб Ви не переживали та могли їм довіритися! Крім свого результату я можу судити також за позитивними результатами у своєї дружини ОЛЬГИ і найдорожчого нашого чоловічка, 18-річної доньки НАТАЛКИ. Усім скептикам можу сказати. Один із головних пріоритетів – підхід до кожного клієнта, а гарантія якості буде забезпечена сповна. І ще головне, щоб Ви в день лікування не поспішали на: побачення, роботу, футбол, кіно, п’янку тощо. Усім бажаю здорових та міцних зубів, гарної “ГОЛИВУДСЬКОЇ” посмішки.


Зуєва Валентина Миколаївна


Боялася результатів огляду та діагнозу. У процесі лікування сумніви пройшли. Видалили два зуби, пролікували. Все пройшло вдало. Сподобалося ставлення лікарів та обслуговуючого персоналу. Лікування та протезування пройшли у сприятливій обстановці, уважному та поважному відношенні. Сподобалися і лікарка Світлана Сергіївна своїм ставленням до лікування, і протезист Олена Олексіївна своїм ставленням до протезування. Прекрасні фахівці у цьому кабінеті! Велике їм спасибі та найкращі побажання подальших успіхів у їхній такій потрібній спеціальності. Клініці – більше пацієнтів! Персоналу – здоров’я та подальших успіхів!


Скірда Олег Олексійович


Найбільше я боюся, звичайно ж, болю та неприємне відчуття від працюючої бормашини при лікуванні зуба (хоча стаж лікування своїх зубів уже 30 років). У цій клініці мені сподобався підхід лікаря-стоматолога до кожного пацієнта. Про це суджу як по собі, так і за своєю сім’єю (дружина, дочка), які лікуються у цій клініці. Після відвідування ваших фахівців можу поставити лише найвищу позначку «5» за 5-п’ятибальною шкалою. Хочу побажати вашому колективу успіхів у вашій роботі та не опускати «планку», яку задали, а лише ставити вище! м. Харків


Ганзій Ігор


Насправді було багато сумнівів: і що буде дорого, і що треба буде виділяти для цього час, і далеко їздити та ін Але найбільше сумнів, можливо, було пов’язано з тим, що все це (час і гроші) витратиш а що буде потім незрозуміло, тобто буде зручно чи ні. Нині все позаду. Сподобалося, що лікування та підхід до лікування комплексний, тобто враховуються всі моменти, для всієї ротової порожнини, а не вирішується щохвилинна задача. І для цього використовуються найкращі матеріали та інструменти. Дуже сподобалося, що немає стояння на місці, шукаються нові методи діагностики, профілактики та лікування, нові матеріали. А найголовніше, що важливий пацієнт, з його проблемами, його вислухають та допоможуть. І для цього витрачається додатковий час. Враження про якість — найкраще, вже позаду. Потрібно було трохи потерпіти на стадії лікування, щоб потім відкрилося нове життя. І за це дякую. Побажання: не зупинятися на досягнутому і моральному аспекті, і технічному. Жити для людей, допомагати їм, не забувати про них, як Ви це робите зараз.  Ваше ім’я:

  Ваш e-mail:

  Ваш відгук:  Контакти

  +38 (098) 188 53 53
  +38 (050) 838 39 67
  +38 (093) 328 13 12

  вул. Сумська 71
  Працюємо!
  пн-cб: з 9:00 до 18:00

  вул. Юри Зойфера, 3
  Тимчасово не працює.

  вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
  Працюємо!
  пн-cб: з 10:00 до 18:00

  пр. Перемоги, 55е
  Тимчасово не працює.

  © 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA