СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ


Професійна гігієна ротової порожнини із застосуванням апарату Cavitron


Бактеріальний наліт, що накопичується на поверхні зубів, є механічним, хімічним, біологічним подразником і призводить до виникнення запальних процесів тканин пародонту хоч якими щітками і пастами ви не користувалися. Традиційно лікарі використовують п’єзоелектричні (ультразвукові) апарати, які асоціюються з не дуже приємними і навіть болючими відчуттями.

У нашій клініці застосовується магнітострикційний апарат «Cavitron», завдяки якому процедура професійної гігієни ротової порожнини проходить повністю безболісно і при цьому ефективно.


При використанні звичайного ультразвукового апарату відкладення видаляються із зубів насамперед за рахунок вібрації кінчика насадки в поздовжньому напрямку, через що можна пошкодити тверді тканини, керамічні або композитні реставрації. У магнітострикційному апараті кінчик насадки здійснює коливання в еліптичній траєкторії і активними є чотири її сторони, що створює ефект кавітації. Кавітаційні бульбашки, схлопуючись, породжують ударні хвилі, які руйнують бактеріальну стінку, очищають частинки забруднень і відокремлюють від поверхні.


У магнітострикційному апараті «Cavitron» є режим Blue Zone. Він визначає найбільш підходящий діапазон потужності для видалення зубного каменю під яснами. Процедура повністю безпечна, не травмує поверхню зубів та ясен.
«Безболісність, комфорт, чистота і блиск зубів» – ось деякі з численних відгуків пацієнтів нашої клініки на професійне чищення зубів, що ним проводиться, з використанням апарату «Cavitron».


Ендодонтичне обладнання Morita ROOT ZX 2


Як авіадиспетчер знає, де знаходиться літак і як його направляти в повітряному просторі і посадити на землю, так і лікар, використовуючи спеціальне обладнання Morita ROOT ZX 2 завжди знає, де він знаходиться в кореневому каналі, бачить на спеціальному рідкокристалічному екрані рухається інструмент по ходу кореневого каналу і пройшовши всі відгалуження і перешкоди, доходить до верхівки кореня, не травмуючи його. При цьому весь інфікований вміст кореневого каналу виводиться назовні. Кореневому каналу надається спеціальна форма для кращого очищення та дезінфекції як основного каналу, так і окремих його відгалужень. Це призводить до планованого успішного результату лікування та зводить до мінімуму ймовірність розвитку навколокореневих кіст та гранульом.


Техніка тривимірної обтурації системи кореневих каналів Calamus Dual


“У Вас не до кінця запломбовано канал у зубі. Потрібно перелікувати.”

Чи доводилося Вам чути ці слова від лікаря-стоматолога? Тоді Ви знаєте, що це і неприємне і дороге лікування.

Стоматологи клініки “Лементу” пломбують канали найсучаснішими та надійнішими методами “Безперервної хвилі” та “Вертикальної конденсації”.
Над тим як під час лікування пройти канали та запломбувати їх якісно та повністю працювали фахівці, які створили апарат Calamus Dual.

Коли потрібне лікування каналів?


✔ при пульпіті
✔ при переодонтиті
✔ при підготовці до протезування


Що означає якісно запломбований канал?


✔ Вся розгалужена система кореневого каналу герметизована тривимірно і створює надійний бар’єр між порожниною зуба та тканинами періодонту.
✔ Канал запломбований біологічно інертним матеріалом.
✔ Щільно запечатані просвіти дентинних канальців, що виходять у просвіт кореня, виключена можливість зворотного інфікування,
✔ Повна впевненість у тому, що матеріал, що знаходиться в каналі, не розсмокчеться.
Апарат Calamus Dual дає впевненість лікарю та якісне, комфортне лікування пацієнту.

Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Юри Зойфера, 3
Тимчасово не працює.

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

пр. Перемоги, 55е
Тимчасово не працює.

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA