СТЕРІЛЬНІСТЬ


Стерильності інструментарію та матеріалів ми приділяємо особливу, пильну увагу


Стерильність стоматологічного інструментарію – обов’язкова умова безпечного лікування. Ні для кого не секрет, що хвороботворні бактерії найчастіше призводять до складного та дорогого лікування. Тому стерильність у стоматології є одним із головних завдань, вирішення якої неможливе без застосування якісного та сучасного обладнання.


Стоматологія «Лемента» має в своєму розпорядженні сучасно обладнане стерилізаційне відділення, в якому проводиться обробка, стерилізація та упаковка інструментарію (відповідно до чинних в Україні нормативів). Ми використовуємо лише якісні дезінфектанти.


Всі інструменти в нашій клініці піддаються ретельній стерилізації в кілька етапів:


Стерилізація інструментів у дезінфікуючих розчинах кілька годин


Упаковані інструменти розміщуються в автоклаві «Atomaplus» при температурі 134°C і стерилізуються за спеціальною програмою


  • Пакети «Medikom»
Пакети «Medikom»Інструменти стерилізують, попередньо запакувавши в пакети «Medikom»


Інструменти розміщуються в боксі «Панмед 1с», де вони зберігаються в стерильних умовах під впливом ультрафіолету


  • Автоклава «Atomaplus»
Автоклава «Atomaplus»

Обробка рук медичного персоналу


Наші лікарі, асистенти та медсестри працюють з пацієнтами тільки в одноразових масках та рукавичках. Велика увага приділяється процедурі знезараження рук. Перед надяганням рукавичок руки медичного персоналу піддаються спеціальному обробленню: ретельне миття антибактеріальним милом або обробка спеціальними дезінфікуючими засобами. Засоби є у кожному кабінеті у необмеженій кількості. Наші лікарі та середній медичний персонал мають можливість продезінфікувати руки або рукавички в будь-яку хвилину в процесі роботи.


Поточне прибирання


Регулярне очищення поверхонь у кабінетах та холах – важлива складова частина режиму безпеки в стоматології “Лемента”. Поточне прибирання проводиться дезінфікуючими засобами за санітарними правилами не менше двох разів на день до початку зміни та після її завершення, а також після кожного пацієнта.


Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Юри Зойфера, 3
Тимчасово не працює.

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

пр. Перемоги, 55е
Тимчасово не працює.

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA