ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

Лікування зубів проводиться за технікою мінімального втручання

Стоматологічна терапія чи лікування зубів у Харкові проводять висококваліфіковані лікарі з багаторічним стажем. Проводиться препарування зубів за технікою мінімального втручання – січуться лише уражені тканини.Ми відновлюємо зуб, починаючи з маленької порожнини, до майже повністю зруйнованої


Сучасні фотополімерні матеріали дозволяють відновити втрачені структури зуба з відновленням форми, кольору, розміру зуба.

Ми ставимо як «звичайні пломби» з гарантією на 1 рік, так і проводимо реставрацію зуба з відновленням усіх втрачених структур з гарантією до 5 років. Адже зуб – це окремий орган і якщо його не відновити повністю, то це буде вже не повноцінний орган, через що страждає вся зубо-щелепна система.

Ви коли-небудь стикалися з такою проблемою, як застрягання їжі між зубами, кровоточивість ясен у цій ділянці після постановки пломби?

До нас часто звертаються пацієнти з цією проблемою і ми знаємо як її вирішити. Для цього необхідно відновити правильний анатомічний контактний пункт – плавний перехід тіла зуба в корінь. Для цього ми використовуємо спеціальну систему Palodent Plus.

Перед тим як приступити до пломбування зуба, стоматолог робить місцеве знеболення. У нашій клініці проводиться алергопроба на анестетики, експрес діагностика на виявлення алергії на будь-який анестетик. Далі за допомогою бормашини або піскоструминного апарату здійснюється очищення порожнини зуба.

До речі, у нашій клініці проводиться прийом пацієнтів цілодобово! Лікування зубів у Харкові можна проводити, коли Вам зручно, наш фахівець надасть необхідну допомогу!Герметизація фісур


Лікування карієсуЛікування кореневих каналів


Лікування пародонтозу


Лікування зубів без болю в клініці Лемента


У нашій стоматології лікування зубів проводиться лише висококваліфікованими лікарями із багаторічним стажем. Кожна процедура лікування зубів націлена на мінімальне втручання в порожнину зуба, що завдає менше дискомфорту і дозволяє зберегти цілісність зубної емалі.

Майстерність та талант наших стоматологів, а також сучасні матеріали та обладнання дозволяють відновити зуб на будь-якій стадії руйнування, що безсумнівно відбивається на усмішці наших клієнтів.

Кожна операція при лікуванні хворого зуба не обходиться без сучасної анестезії, шляхов місцевого знеболювання ясна поруч із хворим зубом. Ми використовуємо сучасні фотополімерні матеріали, які дозволяють відновити структуру та форму зуба, а також колір. У нас – лікування зубів без болю!

Для дітей ми використовуємо спеціальні методи анестезії – аплікаційну і інфільтраційну, щоб дитина не боялася стоматологів.

Для маленьких пацієнтів у нашій клініці особливий підхід. Австрійська методика, завдяки якій Ваша дитина не тільки перестане боятися стоматологів, але й почне самостійно виявляти інтерес до гігієни ротової порожнини.


Ціни на лікування зубів

Залежно від складності ситуації різниться ціна лікування зубів, адже обсяг робіт завжди різний. Краще завжди запобігти проблемі, тому ми завжди наголошуємо на необхідності регулярної діагностики. Дбаючи про наших пацієнтів, ми пропонуємо оптимальні ціни на лікування зубів.


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ЧИТАТИ ВІДГУКИ

ГРАФІК РОБОТИ


вул. Сумська, 71

ПН – СБ
10:00 – 19:00

вул. Гвардійців-Широнінців, 50/29

ПН – НД
9:00 – 20:00

вул. Юрія Зойфера, 3

ПН – ПТ
9:00 – 20:00
СБ
9:00 — 15:00

пр. Перемоги, 55е

ПН – НД
9:00 – 20:00

КОНТАКТИ


+38 (066) 701 70 20

+38 (067) 701 70 20

Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Юри Зойфера, 3
Тимчасово не працює.

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

пр. Перемоги, 55е
Тимчасово не працює.

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA