ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ


Естетична стоматологія

  • Керамічна, цирконієва вкладка, накладка, вінір (1од)від 5500 грн.
  • Скайси від 1500 грн.
  • Скайси Svarovski1200 грн.
  • Люмініривід 6000 грн.

На сьогоднішній день стоматологія є однією з галузей сучасної медицини, що найбільш швидко розвиваються. Щорічно для комфортного та безболісного, а головне якісного та ефективного лікування пацієнтів з’являються новітні технології діагностики та лікування зубів, інноваційні матеріали та обладнання.


Види послуг естетичної стоматологіїЛюмініри – голлівудська посмішка


Відбілювання зубів


Художня реставраціяЧистка зубів


Скайси – прикраси зубів


У наш час гарна усмішка відіграє дуже велику роль. Кожен, хто хоче виглядати привабливо, просто зобов’язаний відвідувати стоматолога, щоб виглядати якнайкраще. У професійній стоматології Лемента представлені всі види естетичної стоматології, яка включає цілий комплекс різноманітних методів, які роблять зуби зовні більш привабливими.

До них відносяться різні чистки та відбілювання зубів, прикраси їх коштовним камінням, художня реставрація, встановлення люмінірів тощо.


ЛюмініриКерамічні пластини, що кріпляться на зуби, приховують дефекти зубного ряду. Завдяки своїй тонкій структурі, всього до 0,3 мм, вони практично непомітні неозброєним поглядам, а за рахунок напівпрозорості ідеально зливаються з рештою зубів.

Це чудовий спосіб приховати відколи, потемніння емалі і просто придбати сліпучо-білу усмішку. А завдяки своїй надійності вони зможуть прослужити вам понад 20 років. Лемента – центр естетичної стоматології, в якому ви можете бути впевнені у кваліфікації фахівців та якості матеріалів.


Відбілювання зубівДуже мало людей мають від природи красиві білі зуби, продукти харчування, куріння – все це негативно позначається на кольорі емалі, але зате кожен може відбілити зуби у нас! Дійсно якісне відбілювання зубів можна провести лише у стоматологічній клініці. Завдяки сучасним системам можна досягти освітлення емалі на 2-3 відтінки.

КОЛИ НЕОБХІДНО ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ?

✔ Темні або зуби, що сильно змінили колір;
✔ Внутрішнє потемніння зуба;
✔ Флюорозні плями;
✔ Тетрациклінові зуби.


Реставрація зубів


Реставрація передбачає відновлення попередньої форми зуба, і навіть його кольору і структури. Естетична реставрація зубів необхідна у разі порушення цілісності одного чи кількох елементів зубного ряду у разі руйнування їх карієсом або ушкодженими внаслідок травм.

Художня реставрація буває прямою та непрямою. Пряма реставрація дозволяє моделювати та відновлювати зуб безпосередньо у роті пацієнта за допомогою фотополімерів або склоіномірних цементів. Непряма реставрація включає виготовлення відновлюючої частини з кераміки в зуботехнічній лабораторії.


Чистка зубів


Не дивлячись на самостійну гігієну ротової порожнини, іноді необхідно проходити професійне чищення зубів у стоматолога. Така процедура дозволяє прибрати зубний наліт і камінь з важкодоступних місць і знизити ризик розвитку карієсу, який руйнівно впливає на зубну емаль. При цьому емаль набуває блиску і стає світлішою.

За допомогою сучасного обладнання, такого як скалер, навіть найбільше зубне каміння знімається практично безболісно.


СкайсиЯкщо ви маєте здорову красиву посмішку, але вам хочеться бути ще більш привабливою, то можна додати родзинку посмішці за допомогою скайсів.

Це імітація дорогоцінного каміння, що прикріплюється на зуб і сяє всіма відтінками. Яскраві камінці подарують їхній володарці шарм та чарівність, а найголовніше – вони зовсім не шкодять зубам, так як на відміну від інкрустації не вимагають шліфування емалі.


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ЧИТАТИ ВІДГУКИ

ГРАФІК РОБОТИ


вул. Сумська, 71

ПН – СБ
10:00 – 19:00

вул. Гвардійців-Широнінців, 50/29

ПН – НД
9:00 – 20:00

вул. Юрія Зойфера, 3

ПН – ПТ
9:00 – 20:00
СБ
9:00 — 15:00

пр. Перемоги, 55е

ПН – НД
9:00 – 20:00

КОНТАКТИ


+38 (066) 701 70 20

+38 (067) 701 70 20

Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Юри Зойфера, 3
Тимчасово не працює.

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

пр. Перемоги, 55е
Тимчасово не працює.

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA