Ендодонтія та терапія зуба – у чому відмінність?

01.07.2022 0
unnamed-file-1200x901.jpg

Зараз можна з упевненістю сказати, що кожна людина рано чи пізно стикається із лікуванням зубів. Найпоширеніша причина для походу до стоматолога – це біль у зубі. Найчастіше це пов’язано з необхідністю проведення терапевтичних процедур, або ендодонтичних заходів. Чим вони відрізняються, давайте розберемося.
Терапія у стоматології – це відновлення структури зуба. Терапія передбачає встановлення пломб, відновлення форми, кольору та розміру зуба.

Ендодонтія  – це лікування кореневого каналу зуба і всі необхідні процедури, що з цього випливають.
Кореневий канал – це порожнина в корені зуба, де проходять судини та нерви. Що відбувається, якщо канал невдало очищений та запломбований? Усередині зуба залишається інфекція, що викликає подальше запалення та переходить у кісткову тканину щелепи.
Якщо не перелікувати канал, то інфекція викличе захворювання Періодонтит. У результаті це може призвести до втрати зуба. Щоб уникнути цього, наші фахівці суворо дотримуються технології лікування. Усі роботи в корені зуба проходять під контролем рентгенівських знімків та апекслокатора – спеціального апарату, що вимірює довжину кореня зуба.
Найчастіше ендодонтія потребує додаткової терапії. Через це багато пацієнтів можуть плутати такі види робіт, як обтурація кореневого каналу, прочищення каналу, установка пломби і т.д. І до кінця не розуміти, які процедури призначив лікар, і чому їх так багато.
Лікування кореневих каналів проходить у кілька етапів і передбачає неодноразове відвідування стоматолога. Багато клінік навіть приватні, грішать тим, що роблять всі роботи в один етап, нібито посилаючись на сучасне обладнання та матеріали. Цього не може бути! Після такого лікування дуже скоро пацієнт відчує дискомфорт, біль, набрякання ясен і знову прийде до стоматолога. А в результаті: “Треба перелікувати! Канал погано запломбований.”
Щоб не піддавати зуби подвійним випробуванням та не витрачати подвійні суми на лікування зубів, потрібно все зробити один раз та якісно. Для цього Вам потрібно звернутися до фахівців клініки “Лемента”.

Коли потрібне лікування каналів?

  • при пульпіті
  • при переодонті
  • підготовка до протезування

Що ми гарантуємо?
Наш спеціаліст, лікар стоматолог – терапевт, ендодонтист Родіонова Світлана Сергіївна, працює на спеціальному сучасному обладнанні Calamus Dual, за допомогою якого можна виконувати техніку тривимірної обтурації кореневого каналу. Завдяки цьому кореневий канал якісно виліковується та пломбується.

Як відбувається лікування за допомогою Calamus Dual?
Деревоподібна система кореневого каналу зуба буде повністю загерметизована, а це створить надійний бар’єр між порожниною зуба та навколоприсутніми тканинами слизової оболонки.
Пломбування каналу відбувається за допомогою біологічно інертних матеріалів, які поводяться максимально природно всередині каналу.
йде повна друкарська помилка просвітів каналів, а це виключає ризик зараження інфекціями.
Відбувається повна адаптація матеріалів, які вводять у середину каналу.

Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Юри Зойфера, 3
Тимчасово не працює.

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

пр. Перемоги, 55е
Тимчасово не працює.

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA