ДІАГНОСТИКА

У нашій клініці застосовуються сучасні методи діагностики


 • Внутрішньоротова відеокамера Vistacam iX;
 • Малодозований рентгенівський апарат Belmont Phot X II (можливість робити знімки дітям з 3-х років та вагітним);
 • Електроондонтометрія — визначення життєздатності зуба, засноване на різниці потенціалів. Використовується для остаточної постановки діагнозу: стан зуба — живий або з віддаленими нервами, чи запалення в пульпі зуба, чи запалення в кістці за коренем зуба;
 • Апекс — локатор спеціальний апарат, що вимірює довжину зуба, що необхідно при лікуванні коріння в каналах зуба;
 • Прик-тест — експрес діагностика на виявлення алергії на будь-який анестетик. Нашкірна алергопроба за 20 хвилин.

Ціна стоматологічної діагностики

 • Німецька комп’ютерна відеодіагностика всієї ротової порожнини:700 грн.
 • Анестезія (німецька, гіпоалергенна)200 грн.
 • Рентген-візіограф (цифровий знімок)150 грн.

Основні переваги діагностики із застосуванням інтраоральної відеокамери


Можливість діагностувати карієс на ранній стадії


Можливість показати роботу лікаря пацієнту та іншим лікарям


Можливість зробити знімок до лікування та показати пацієнту результати лікування


Можливість зробити знімок у важкодоступних місцях, невидимих у звичайне дзеркалоВідеодіагностика


Рентген зубів


Діагностика в стоматології Лемента

Діагностика у стоматології грає фундаментальну роль, т.к. дозволяє виявити всі можливі проблеми в ротовій порожнині, визначити їх ступінь і правильно скласти курс лікування для пацієнта. Саме тому в нашій клініці багато уваги приділяється діагностиці.

У нашій стоматології пацієнти можуть одержати комплексне обстеження за допомогою сучасної зарубіжної апаратури. Німецька 3D діагностика це не тільки швидко, але також абсолютно безболісно та безпечно.

Максимальна точність обстеження дозволяє зафіксувати навіть незначні відхилення від норми. На відміну від стандартних методів даний апарат дає тривимірне зображення всіх зубів, розширюючи можливості в багатьох галузях стоматології: ортодонтії, парадонтології, імплантології, а також щелепно-лицьової хірургії.


Діагностика карієсу інтраоральною камерою

Більшість стоматологічних клінік застосовують традиційні методи діагностики, використовуючи рентгенівські апарати та візіографи. Інтраоральна (внутрішньоротова) відеокамера – це додаткове нововведення, до того ж дороге. У клініці “Lementa і Ko” кожне робоче місце стоматолога обладнане цифровими інтраоральними відеокамерами Vistacam iX виробництва Durr Dental.

Інтраоральні камери Vistacam iX дають можливість здійснювати макрозйомки в ротовій порожнині, а також проводити діагностику карієсу з колірною диференціацією. До того ж камера обладнана підсвічуванням, що дозволяє робити знімки високої якості. Це абсолютно безболісно і результат подається у цифровому вигляді при підключенні до комп’ютера. Така річ просто потрібна в сучасних стоматологічних кабінетах. Великою перевагою є і те, щопацієнт може спостерігати за маніпуляціями лікаря на моніторі. За допомогою камери відбувається повне контролювання процесу.

Інтраоральна камера є сучасним діагностичним інструментом, завдяки якому можна проводити діагностику всієї ротової порожнини в реальному часі.


Які переваги має інтраоральна камера:

 • Можливість зняття фото- та відеоматеріалів;
 • Можливість показати пацієнтові існуючі проблеми;
 • Редагування матеріалу, можливість безконтактної передачі даних на комп’ютер;
 • Різноманітні насадки дозволяють справлятися з різними завданнями та досліджувати важкодоступні ділянки ротової порожнини.

Знімки зубів – рентген

Крім інтраоральної діагностики, у нашій клініці використовується також малодозований рентгенівський апарат, який дозволяє робити знімки зубів дітям та вагітним жінкам. Ступінь опромінення таким апаратом є мінімальним і не несе ніякої небезпеки здоров’ю пацієнта. Це найпростіший, швидкий і недорогий метод, що дозволяє в короткий проміжок часу отримати якісний знімок зуба.

На сьогоднішній день немає альтернативного методу діагностики, тому ренгтенографія так широко поширена. Вона незамінна в ендодонтичному лікуванні, так як дозволяє контролювати глибину кореневих каналів та якість їх пломбування.

Для отримання повної картини стану ротової порожнини, застосовуються панорамні знімки, або ортопантомограма. На такому зображенні без будь-яких спотворень розміщуються обидві щелепи. Також такий знімок щелепи називають зубним паспортом, тому що він містить інформацію про стан усіх зубів, зубних зачатків, гайморових пазух та скронево-нижньощелепних суглобів. Це обов’язковий етап підготовки до протезування.

Електроодонтометрія

При діагностиці та лікуванні зубів необхідно чітко розуміти, наскільки чутливою є пульпа зуба. Для визначення порога чутливості використовується електроодонтометр, з якого відбувається подразнення пульпи струмом. Здорова пульпа реагує на струм силою від 2 до 6 мкА. Про запальний процес свідчить зниження порога збудливості. На некроз пульпи вказує на наявність реакції при силі струму 100 мкА.

Апекс

Апексом називається спеціальний ендодонтичний апарат, який дозволяє точно виміряти довжину зуба. Це є дуже важливим моментом при лікуванні кореневих каналів, що дозволяє найточніше визначити глибину кореневого каналу для його якісного пломбування. Апекс дозволяє уникнути недочищених каналів та подальшого утворення усередині них запальних процесів.

Експрес алергопроба

Прик-тест, або експрес алергопроба є швидкою і простою діагностикою, яка спрямована на виявлення можливих алергічних реакцій пацієнта до тих чи інших лікарських препаратів. Таким чином, якщо пацієнт не впевнений у тому, як організм відреагує на ліки, йому робиться нашкірна алергопроба, яка займає не більше 20 хвилин.


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ЧИТАТИ ВІДГУКИ

ГРАФІК РОБОТИ


вул. Сумська, 71

ПН – СБ
10:00 – 19:00

вул. Гвардійців-Широнінців, 50/29

ПН – НД
9:00 – 20:00

вул. Юрія Зойфера, 3

ПН – ПТ
9:00 – 20:00
СБ
9:00 — 15:00

пр. Перемоги, 55е

ПН – НД
9:00 – 20:00

КОНТАКТИ


+38 (066) 701 70 20

+38 (067) 701 70 20

Контакти

+38 (098) 188 53 53
+38 (050) 838 39 67
+38 (093) 328 13 12

вул. Сумська 71
Працюємо!
пн-cб: з 9:00 до 18:00

вул. Юри Зойфера, 3
Тимчасово не працює.

вул. Гвардійців-Широнінців 50/29
Працюємо!
пн-cб: з 10:00 до 18:00

пр. Перемоги, 55е
Тимчасово не працює.

© 2006-2022 Стоматологическая клиника в Харькове - LEMENTA